Strona 121 z 122 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.210 z 1215

Wątek: Zegarki, zegarynki i cebule ;)

| OlyJedi Awatar Maro66
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Lubię je ubierać, jak są duże mrozy.
    Aktualnie na łapie "czarny nurek".

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    A u mnie zielona beczka
    1. NIE JESTEM STARYM DZIADKIEM 2. ZZIĘBNIĘTYCH ZAPRASZAM DO SIEBIE- ABiR - ZDJĘCIA WSZELAKIE 3. FM-4 FMNK-5
    4
    . ZLOTY - 2 i 2/3 5. FUNKCJA - SPONSOR PIWNY 6. SŁOWO "ŻART" JEST ZE MNĄ OD URODZENIA 7. <AKTYWNY OGRZEWACZ TWA3

| OlyJedi Awatar Maro66
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Miałem kiedyś takiego sikora. Bardzo miło wspominam...

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    Zawsze fajne rzeczy się miło wspomina.
    Jakiś czas temu założyłem nowe majtaski do sękacza. Pattini znudziło mi się Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190109_185202.jpeg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	207592
    1. NIE JESTEM STARYM DZIADKIEM 2. ZZIĘBNIĘTYCH ZAPRASZAM DO SIEBIE- ABiR - ZDJĘCIA WSZELAKIE 3. FM-4 FMNK-5
    4
    . ZLOTY - 2 i 2/3 5. FUNKCJA - SPONSOR PIWNY 6. SŁOWO "ŻART" JEST ZE MNĄ OD URODZENIA 7. <AKTYWNY OGRZEWACZ TWA3

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    92
    Moja galeria
    Eeeee Panie, bosko sie prezentuje)
    U mnie cos tam w drodze, zajdzie to sie pochwale)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    dzięki,
    struś jest świetnym materiałem na paski
    ja czekam na rakiete "telewizorek", poljota slima i jeszcze jednego vostoka amfibię. wszystko około w moim wieku. podobno są w super stanie. ale jak znam życie nie obejdzie się bez przeglądu i korekty u łoczmejkera. podobnie było z tą slavą lodówką co ją wcześniej pokazałem. miało być tak, że klękajcie narody, a jak otworzyłem paczkę to zegarek od razu do mechanika i teraz czekam do marca - taka kolejka
    tylko przesyłki z Ukrainy i matki Rosji idą tak dłuuuuuuugo, że o jednym to już zapomniałem że go kupiłem
    4

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    92
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    dzięki,
    struś jest świetnym materiałem na paski
    ja czekam na rakiete "telewizorek", poljota slima i jeszcze jednego vostoka amfibię. wszystko około w moim wieku. podobno są w super stanie. ale jak znam życie nie obejdzie się bez przeglądu i korekty u łoczmejkera. podobnie było z tą slavą lodówką co ją wcześniej pokazałem. miało być tak, że klękajcie narody, a jak otworzyłem paczkę to zegarek od razu do mechanika i teraz czekam do marca - taka kolejka
    tylko przesyłki z Ukrainy i matki Rosji idą tak dłuuuuuuugo, że o jednym to już zapomniałem że go kupiłem

Ciagniesz z jakiegos ruskiego allegro? podziel sie linkiem na priva, wzialbym pare sovieckich sprzetow... daj linka gdzie paski kupujesz...

Godspeed
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Ciagniesz z jakiegos ruskiego allegro? podziel sie linkiem na priva, wzialbym pare sovieckich sprzetow... daj linka gdzie paski kupujesz...

Godspeed
    poszło PW
    4

| OlyJedi Awatar Maro66
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    To i ja poproszę

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    proszę
    4

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów